De kleuters van juf Veerle en juf Nancy op zoek naar de herfst op Beerzelberg

Wat een geluk dat Beerzelberg zo dicht bij onze school ligt.  We hadden onze uitstap al eens moeten uitstellen, maar misschien hadden we daarom zoveel geluk met het weer.  Tussen de regenvlagen door deden we onze laarzen aan en trokken erop uit.  Onderweg moesten we al enkele vragen oplossen maar we deden dat dan ook supergoed!  Boven op de berg aangekomen hebben we takken gezocht, waren er meer kindjes of meer takken????  Opeens blies de wind zo hard dat we allemaal vliegende blaadjes moesten vangen.  We moesten nogal lopen en springen.  En wie de eerste regenworm zag verschijnen kreeg de prijs, en je zal het niet geloven maar de winnaar was juf Veerle.

 

Print Friendly, PDF & Email

Reageren is niet mogelijk