Mededeling 8 mei 2020

Info Pictogram Informatie - Gratis vectorafbeelding op PixabayBeste ouders

In de infobrief van 2 mei had ik jullie beloofd om deze week nog extra info te geven over de verdere aanpak voor de heropstart van onze school. Voorlopig zijn we volop in overleg met de gemeente wat de (noodopvang) betreft. Wanneer hier meer duidelijkheid over bestaat zal ik jullie zo snel mogelijk informeren. Uiteraard gelden nog steeds de afspraken die u kon lezen in de infobrief van 2 mei. Vandaag zullen de leerkrachten van het eerste, tweede en zesde leerjaar meedelen in welke groep uw kind zit (groep 1 of groep 2).

Alvast bedankt voor jullie begrip en hopelijk is er snel duidelijkheid over de (nood)opvang en kunnen ook de laatste puzzelstukjes gelegd worden.

Met vriendelijke groeten,

Meester Nick

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.